ČeštinaEnglishDeutschPolski

Jednodenní kempy pro děti 2022

Jednodenní kempy budou v roce 2022 budou probíhat na základě individuální poptávky dětských skupin (3-10 účastníků). Ozvěte se nám. 

Zázemí se bude nacházet v Singltrek Centru, které nám zajišťuje veškerý servis včetně jídla a pití. Program bude složen z dopoledního a odpoledního bloku. Během dne nás čeká výuka a osvojení cyklistických dovedností, hry a soutěže na kolech a jízda na upravených stezkách.

Děti budou rozděleny dle fyzických sil a zkušeností do menších skupin. Program bude doplněn sportovními a outdoorovými aktivitami, koupáním, odpočinkovým programem v kempu. Sraz účastníků je v 9.30 hodin v Singltrek Centru. Program bude probíhat od 10.00 – 17.00 hodin, který zakončíme dovednostními soutěžemi opět v Singltrek Centru. 

Pokud se chcete zorganizovat kemp pro Vaši skupinu dětí, prosíme ozvěte se nám na e-mailovou adresu jana.trojanova@singltrek.cz

Individuální výuka dětí

Program je taktéž složen z dopoledního a odpoledního bloku. MTB výuka zahrnuje osvojení cyklistických dovedností, správnou techniku a plynulost jízdy na stezkách Singltreku, hry a soutěže. Program probíhá dle domluvy cca od 9.30 do 16.30 hodin. Zahájení i konec výuky je na Singltrek Centru.

Ceník 2022:

  • 1 dítě: 2.650,- Kč / den
  • 2 děti: 1.950,- Kč / osoba / den
  • 3 – 5 dětí: 1.450,- Kč / osoba / den
  • 6 a více dětí: 1.150,- Kč / osoba / den

Orange Prism Rocday Mudhugger Morvélo Kenny Racing Fenwicks