Výuka MTB - Děti

Jednodenní kempy pro děti

Jednodenní kempy budou v roce 2019 probíhat ve třech termínech:

  • 11. května
  • 8. června
  • 6. července

Zázemí se bude nacházet v Singltrek Centru, které nám zajišťuje veškerý servis včetně jídla a pití. Program bude složen z dopoledního a odpoledního bloku. Během dne nás čeká výuka a osvojení cyklistických dovedností, hry a soutěže na kolech a jízda na upravených stezkách.

Děti budou rozděleny dle fyzických sil a zkušeností do menších skupin. Program bude doplněn sportovními a outdoorovými aktivitami, koupáním, odpočinkovým programem v kempu. Sraz účastníků je v 9.30 hodin v Singltrek Centru. Program bude probíhat od 10.00 – 17.00 hodin, který zakončíme dovednostními soutěžemi opět v Singltrek Centru.

Cena: 1.390 Kč. V ceně je zahrnuto: lektoring, svačina do batohu, oběd, žeton na sprchu/myčku kol, limo a dárek.

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ NA JEDNODENNÍ KURZ SINGLTREK KIDS NAJDETE ZDE!

ÚČAST NA AKCI ZAPLATÍTE ZDE!

Pokud se chcete zúčastnit některého z výše nabízených kempů, prosíme o vyplnění závazné přihlášky a zaslání na e-mailovou adresu jana.trojanova@singltrek.cz. Vyplněním závazné přihlášky na výukový program, vyjadřujete souhlas s podmínkami účasti.
 

Víkendové kempy pro děti

Víkendový kemp v roce 2019 připravuje v termínu 9. – 11. srpna 2019.

Kemp je určen všem dětem, které si chtějí zlepšit své dosavadní zkušenosti, naučit se novým dovednostem, mít své kolo pod kontrolou, zdolávat terénní nerovnosti a v neposlední řadě užít si maximální zážitek z jízdy.

Zázemí kempu se bude nacházet v Singltrek Centru, které nám zajistí veškerý servis: ubytování ve stanech, plnou penzi, myčku kol, lektoring a doprovodné aktivity. Program bude složen z dopoledního, odpoledního bloku a večerního bloku. Během dne nás čeká výuka a osvojení cyklistických dovedností, hry a soutěže na kolech a jízda na upravených stezkách.

Večerní program bude přizpůsoben silám účastníků: pohybové hry a cvičení, společenské hry, promítání, beseda. Děti budou rozděleny dle fyzických sil a zkušeností do menších skupin. Program bude doplněn sportovními a outdoorovými aktivitami, koupáním, odpočinkovým programem v kempu. Příjezd na kemp 9. srpna mezi 9 – 10.00 hodin do Singltrek Centra. Zahájení programu v 10.30 hodin. Předpokládaný konec kempu 11. srpna v 17.00 hodin.

Cena: 2.990 Kč. Cena zahrnuje ubytování v kempu v poskytnutých stanech, stravování formou polopenzi, výukový a doprovodný program a dárek.

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ NA VÍKENDOVÝ KEMP SINGLTREK KIDS NAJDETE ZDE!

ÚČAST NA AKCI ZAPLATÍTE ZDE!

Pokud se chcete zúčastnit některého z výše nabízených kempů, prosíme o vyplnění závazné přihlášky a zaslání na e-mailovou adresu jana.trojanova@singltrek.cz. Vyplněním závazné přihlášky na výukový program, vyjadřujete souhlas s podmínkami účasti.
 

Individuální výuka dětí

Pokud vám nevyhovují termíny jednodenních akcí či skupinová výuka, využijte nabídku individuální výuky, během které se náš lektor věnuje pouze vašemu dítěti nebo uzavřené skupince.

Program je taktéž složen z dopoledního a odpoledního bloku. MTB výuka zahrnuje osvojení cyklistických dovedností, správnou techniku a plynulost jízdy na stezkách Singltreku, hry a soutěže. Program probíhá dle domluvy cca od 9.30 do 16.30 hodin. Zahájení i konec výuky je na Singltrek Centru.

Ceník 2019:

  • 1 dítě: 2.500,- Kč / den
  • 2 děti: 1.800,- Kč / osoba / den
  • 3 – 5 dětí: 1.300,- Kč / osoba / den
  • 6 a více dětí: 1.100,- Kč / osoba (v ceně oběd)

Orange Prism Rocday Tilt Rescue Mudhugger Morvélo Kenny Racing Fenwicks