ČeštinaEnglishDeutschPolski

Jednodenní kempy pro dospělé

Jednodenní kempy pro dospělé budou v roce 2022 probíhat ve třech termínech:

  • 11. června
  • 3. září
  • 8. října

Zázemí se bude nacházet v Singltrek Centru, které nám zajišťuje veškerý servis včetně jídla a pití. Program bude složen z dopoledního a odpoledního bloku.

Během dne nás čeká výuka a osvojení cyklistických dovedností a následně jízda po stezkách. Nezáleží na Vaší fyzické ani technické zdatnosti. I za jeden den pod odborným vedením se lze na kole výrazně zlepšit, zbavit se strachu a posunout své hranice.

Program bude probíhat od 10.00 – 17.00 hodin. Den zakončíme dovednostními soutěžemi opět v Singltrek Centru. Čeká Vás výuka v malé skupince lidí, která umožňuje individuální přístup. Nejprve potrénujete techniku na pumptreku a mobilních překážkách, poté vyrazíte na stezky Singltreku pod Smrkem.

Cena: 1.790 Kč. V ceně je zahrnuto: lektoring, oběd, žeton na sprchu/myčku kol, limo nebo kávu.

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ NA JEDNODENNÍ KEMP NAJDETE ZDE!

ÚČAST NA AKCI ZAPLATÍTE ZDE!

Pokud se chcete zúčastnit některého z výše nabízených kempů, prosíme o vyplnění závazné přihlášky a zaslání na e-mailovou adresu jana.trojanova@singltrek.cz. Vyplněním závazné přihlášky na výukový program, vyjadřujete souhlas s podmínkami účasti.
 

Víkendové kempy pro dospělé

Víkendový kemp v roce 2020 připravuje v termínu 24. – 26. června 2022.

Kemp je určen všem jezdcům, kteří si chtějí zlepšit své dosavadní zkušenosti, naučit se novým dovednostem, mít své kolo pod kontrolou, zdolávat terénní nerovnosti a v neposlední řadě užít si maximální zážitek z jízdy. Výuka je orientovaná na začátečníky až středně pokročilé bajkery.

Na místě se účastníci rozdělí do skupinek podle zdatnosti. Výuka probíhá přímo na stezkách Singltreku, pumptreku a mobilních překážkách. Součástí Singltrek Campu je přednáška a další doprovodný/outdoorový program.

Zázemí kempu se bude nacházet v Singltrek Centru, které nám zajistí veškerý servis: ubytování ve vlastních stanech/autech, stravování formou polo penze (snídaně, večeře), sociální zařízení, myčku kol, lektoring a doprovodné aktivity. Příjezd na kemp 24. června mezi 16 – 17 hodinou do Singltrek Centra. Zahájení programu – společenský večer v 18.30 hodin. Předpokládaný konec kempu 26. června v 17.00 hodin.

Cena: 3.990 Kč. Cena zahrnuje ubytování v kempu ve vlastních stanech/autech, stravování formou polopenze (snídaně, večeře), žetony do sprchy/myčky kol, výukový a doprovodný program.

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ NA VÍKENDOVÝ KEMP NAJDETE ZDE!

ÚČAST NA AKCI ZAPLATÍTE ZDE!

Pokud se chcete zúčastnit výše nabízeného kempu, prosíme o vyplnění závazné přihlášky a zaslání na e-mailovou adresu jana.trojanova@singltrek.cz. Vyplněním závazné přihlášky na výukový program, vyjadřujete souhlas s podmínkami účasti.
 

Individuální výuka

Kromě vypsaných termínů výukových programů pro veřejnost, se s našimi lektory můžete domluvit také na individuálních lekcích pro jednotlivce nebo uzavřené skupiny v termínu, který Vám bude vyhovovat.

Individuální lekce obsahově vycházejí z jednodenního programu. Jeho součástí je trénink techniky na výukových překážkách, pumptreku a následně přímo na stezkách Singltreku pod Smrkem. Délka programu se odvíjí dle fyzických sil účastníka, cca 6 – 8 hodin. Zahájení i konec výuky je na Singltrek Centru. V případě vašich vašeho zájmu, jsme schopni výuku přizpůsobit vašim požadavkům.

Vzhledem k velkému časovému vytížení našich lektorů vždy doporučujeme termín domlouvat co nejdříve dopředu. Kontaktní osoba jana.trojanova@singltrek.cz tel. 733 116 053.

Ceník 2022:

  • 1 osoba: 2.990,- Kč / den
  • 2 osoby: 1.990,- Kč / osoba / den
  • 3 – 5 osob: 1.490,- Kč / osoba / den
  • 6 osob a výše: 1.190,- Kč / osoba / den 

Orange Prism Rocday Mudhugger Morvélo Kenny Racing Fenwicks